Маріуполь та Яніна можуть стати побратимами

Нещодавно делегація Маріупольського державного університету на чолі з ректором, професором Костянтином Балабановим відвідала Грецьку Республіку. Під час візиту ректор МДУ, на прохання міського голови Маріуполя Вадима Бойченка, провів переговори з мером міста Яніна Фомасом Бегасом з питань майбутнього побратимства між містами.

Фомас Бегас підтримав цю ініціативу і висловив зацікавленість у співпраці з Маріуполем в гуманітарній та бізнес-сфері, повідомили в прес-службі мерії.

Варто зазначити, що місто Яніна є важливим комерційним, транспортним і культурним центром північно-західної Греції.

Крім того, в результаті плідних переговорів Костянтина Балабанова з ректором Янінского університету професором Георгіосом Капсалісом, були досягнуті домовленості про продовження співпраці в рамках програми «Erasmus +», яка фінансується Євросоюзом. Уже восени цього року Янінский університет готовий прийняти 15 студентів і викладачів МДУ на 3-тижневе мовне стажування.

Також ректора Янінского університету зацікавила пропозиція Костянтина Балабанова щодо реалізації спільного проекту з вивчення діалектів греків Приазов’я та співпраці на рівні бібліотек вузів. Наукова бібліотека Янінского університету – одна з кращих в Європі.

Прес-служба ФГТУ.