Береги снів Андрія Пічахчи

Центр сучасного мистецтва «ЕрміловЦентр»
Громадська організація «Харківське міське товариство греків «Геліос»

                            
                 ПРЕС – РЕЛІЗ
              до творчої зустрічі “Сучасне мистецтво напрямки Science-art
                       на прикладі проекту “Береги снів і темна матерія свідомості”
                               художника Андрія Леонідовича Пічахчи”

16 червня 2018 року о 18-00 в Центрі сучасного мистецтва «ЕрміловЦентр» відбудеться творча зустріч “Сучасне мистецтво напрямки Science-art на прикладі проекту “Береги снів і темна матерія свідомості “художника Андрія Леонідовича Пічахчи”.

Адреса Центру: Площа Свободи, 4, центральний корпус Харківського національного університету імені В.Н.Каразіна, вхід з боку Узвозу Клочківський (колишній Спуск Пасіонарії).
На зустрічі буде презентовано проект, виконаний художником Андрієм Пічахчи в Німеччині, де він перебував на запрошення Kunstlerdorf Schoppingen.
В ході презентації відбудуться: коротка доповідь А.Л. Пічахчи про напрямки Science-art, предмет дослідження та створення проекту, демонстрація проекту і дискусія з даного питання.

Пічахчи Андрій Леонідович – художник, дизайнер, літератор. Член національної Спілки художників України.
Його перша персональна виставка відбулася ще в радянські, “заборонні” часи, у 1985 р., в клубі “Фрегат” заводу ім. Малишева. З тих пір Андрій Леонідович провів більше 50 виставок, як персональних, так і групових, в містах Харків, Київ, Москва, Донецьк, Тамань, а також в Німеччині, Греції, Болгарії, Бельгії, США.
Роботи А.Л.Пічахчі знаходяться у великих зібраннях: Zimmerli Art Museum, Нью Джерсі, США; Артотеке Німеччини; галереях Толбухіна і Балчика в Болгарії; Номархії м. Салоніки; колекціях Шванхойзера, AEG, інших приватних зібраннях в Німеччині, Греції, Бельгії, США, Польщі, Болгарії, Україні та Росії, зокрема, – в колекціях Коротича, Булата Окуджави, Олени Камбурової.

У 1988 Андрій Леонідович створив відому групу художників “Літера А”. З 1990 року, завдяки зусиллям Віталія Куликова, “нонконформістська” група стає офіційною організацією Спілки художників СРСР, першою представляє сучасний живопис в історії Союзу. Занесені вже в історію мистецтв виставки “Літери А” проходили в Харкові і Німеччини.

Крім художньої діяльності, Андрій Леонідович відомий як літератор. Його твори друкувалися у виданнях харківської Спілки письменників, збірниках сучасних письменників, що видаються в Донецьку, Харкові, Чикаго, Нью-Йорку. Він нагороджений грамотами President’s Award for Literary Excellence 2000 – The National Autors Registry. USA; Honorable mention in the Illiad Press Art Competition. USA.
А.Д.Пічахчи володар творчих грантів: KUNSTHAUS NURNBERG; Fundacion Valparaiso Art Center, Іспанія; Stiftung Künstlerdorf Schöppingen, Німеччина.
Ще одним захопленням Андрія Леонідовича є яхтовий дизайн. Він володар Почесної грамоти Британського Інституту Корабельних Архітекторів за проект Amphibian concept-boat. Автор понад 40 проектів яхт.
Як професійний дизайнер, Андрій Пічахчи – автор понад 80 концептуальних розробок в різних областях соціальної діяльності.
А.Л.Пічахчи – член громадської організації «Харківське міське товариство греків «Геліос».

Вхід на творчу зустріч – вільний.
Додаткова інформація за телефонами: 066-735-83-45; 097-429-61-70.