Пересувний рентгенодіагностичний кабінет “подорожує” по Приазов’ю

Жителі селищ під Маріуполем можуть безкоштовно отримати медичні послуги, не виїжджаючи за межі своїх населених пунктів. Виявити захворювання органів грудної клітини дозволяє спеціально обладнаний рентгенодіагностичний кабінет, передає ilich.in.ua з посиланням на сюжет Маріупольського ТВ.

Пересувний рентгенодіагностичний кабінет вже не перший рік подорожує по Приазов’ю. З 2018 року лабораторія обслуговує 14 населених пунктів Мангушського, Нікольського і Волноваського районів.

 

«Я роблю знімки органів грудної клітини, знімки на наступний день переглядає лікар в рентген-кабінеті в Маріуполі, пише відповіді, і їх ми передаємо на амбулаторію населеного пункту», – розповідає рентген-лаборант Маріупольського онкологічного диспансеру Анна Садохіна.

Цей соціальний проект реалізується спільно з Маріупольським онкологічним диспансером і Федерацією грецьких товариств України. А ось паливом пересувну лабораторію забезпечує агрохолдинг. Компанія також допомагає з технічним обслуговуванням рентгенодіагностичного кабінету.

Джерело: http://ilich.in.ua/news/view/po-naselennym-punktam-pod-mariupolem-puteshestvuet-peredvizhnoj-rentgenodiagnosticheskij-kabinet-video