Україна – Греція: спільне інвестиційне майбутнє

Українці планують співпрацювати з греками у сфері інвестиційної політики. Наразі йде обговорення ряду спільних проектів. Про це стало відомо під час зустрічі української делегації із заступником міністра економіки та розвитку Греції Стергіосом Піциорласом в Афінах.

Українську делегацію очолив почесний консул Греції у Криму, меценат Пантеліс Бумбурас. До складу делегації увійшли голова Інвестиційної ради при Президентові України Юлія Ковалів, екс-заступник міністра оборони Юрій Гусєв та віце-президент інвестиційної компанії Sigma Bleyzer та екс-заступник міністра аграрної політики та продовольства Владислава Рутицька.
Зустріч відбулася за ініціативи Благодійної організації «Фонду Бумбураса».

Крім того, делегати поспілкувалися із заступником керівника місії Посольства США в Афінах Кейт Марі Бернс.
Головними темами дискусії з американським дипломатом стали хід соціально-економічних реформ в Україні, розвиток інвестиційної політики, взаємини з Грецією, а також культурний обмін двох країн.

Також Пантеліс Бумбурас провів офіційну зустріч з головою партії «Нова Демократія» паном Кіріакосом Мітцотакісом, головою партії «Рух змін» Фофі Геннімата, депутатом Європарламенту від партії «Нова Демократія» Георгосом Кірцосом, депутатом Європейської Народної партії Нікою Тзавела.

Сторони обговорили політичну ситуацію в Україні та взаємну підтримку у питаннях міжнародної політики. Одну із тем посіло питання щодо автономії Української Православної Церкви за підтримки Патріарха Варфоломія.
Під час бесіди Пантеліс Бубурас палким прихильником греко-української дружби.

«Зв’язки наших двох країни існували впродовж багатьох століть. Як частина грецької діаспори, через діяльність Фонду та моєї родини я завжди буду підтримувати ті заходи, які сприятимуть розвитку обох моїх батьківщин, Греції та України. Зустрічі бізнесменів та політиків будуть відбуватися і надалі», – сказав пан Бумбурас.

Прес-служба БО “Фонд Бумбураса”.