Грецькій площі Маріуполя – нові алеї

Роботи по реконструкції Грецької площі в центрі Маріуполя, біля колишньої міськради, тривають. Загальний обсяг інвестицій складе близько 20 млн грн: грецький благодійний фонд Пантелеймона Бумбураса виділив на благоустрій площі близько 15 млн грн, з бюджету міста виділено ще 3 млн грн на озеленення, а нова система зрошення за 1,5 млн грн встановлена за рахунок Фонду Розвитку Маріуполя, ключовим донором якого є Група Метінвест.

На площі облаштовуються паркові алеї, з’являються клумби і нові рослини. Зокрема, проектом передбачена висадка 200 дерев: сакури, катальпи, клени, сосни, платани і т.д.. Ще площу прикрасять майже 7000 кущів, таких як спірея, самшит, барбарис і ялівець. Тут також планують застелити рулонний газон площею 7 845 м2 і використати більш 400 м2 різноманітної мульчі, передає прес-служба міськради.

«Вже висаджено близько 3 000 чагарників і 20 дерев висотою не менше 2 метрів. Проведена ревізія рослин. Деякі з них не перезимували. Таких 7%, при допустимих 5%. У нас є гарантія від постачальника зелених насаджень. За результатами огляду прийнято рішення про заміну 276 чагарників », – розповів начальник управління з питань благоустрою ДРЖКІ Вадим Ісаков.

Також вже змонтована система зрошення. Було прокладено 5 730 метрів труб, встановлено 676 розбризкувачів. Зараз система запускається в ручному режимі. Після монтажу насосної установки полив буде виконуватися автоматично.

Незабаром на Грецькій площі встановлять 38 лавок і зовнішнє освітлення.

Джерело: http://mariupolnews.com.ua/news/view/na-grecheskoj-ploshhadi-mariupolya-obustraivayutsya-parkovye-allei-i-poyavlyayutsya-novye-rasteniya