У Греції побачили Україну очима молодих митців

У культурному центрі «Янніс Хадзіманолакіс» Філологічного Дому Пірея відбулося урочисте відкриття художньої виставки «Україна очима молодих митців». На виставці представлені роботи молодих українських митців – художника – графіка Анастасії Карацюби і фотохудожника Влада Кучака.

На початку заходу з вітальним словом виступили від імені мера Пірея Яніса Мораліса – муніципальний радник Пірея з питань культури Ірина Дайфа, від Посольства України – Тимчасовий повірений у справах України в Грецькій Республіці Наталя Косенко, від Грецько-Української Палати – Генеральний секретар палати Герасімос –Ніколаос Бугас. Голова Філологічного Дому Пірея Стефанос Мілесіс вручив молодим українським митцям – Анастасії Карацюбі і Владиславу Кучаку почесні дипломи Філологічного Дому Пірея за їх внесок у справу зміцнення грецько-українського культурного співробітництва.

У відкритті Виставки, що проходить у рамках реалізації низки інших заходів з відзначення 22-річчя Конституції України, взяли участь співробітники Посольства України, представники Муніципалітету Пірея, Міністерства закордонних справ Греції, Грецько-Української Палати, Української громади Греції, ЗМІ, грецьких культурних і ділових кіл та широкої громадськості.

Виставка триватиме з 14 по 21 червня 2018 року у приміщенні Культурного центру «Янніс Хадзіманолакіс», м.Пірей, та з 23 червня по 30 червня 2018 року у Культурному центрі «Вежа Маркеллу» Муніципалітету Егіни, о.Егіна.

Зазначений культурно-мистецький проект реалізується за організаційної ініціативи Посольства України, Грецько-Української Палати і грецьких неурядових організацій «Філологічний Дім Пірея» (м.Пірей) та «Ольвія Поліс – Громадяни для Європи і культури» (о.Егіна), а аткож за підтримки муніципалітетів Пірея і Егіни.