Учителі новогрецької мови отримали нові знання

2 липня на базі Маріупольського державного університету завершилися курси підвищення кваліфікації вчителів новогрецької мови.
36 вчителів отримали свідоцтва про підвищення кваліфікації встановленого зразка.

Курси організовано за підтримки Генерального секретаріату у справах греків зарубіжжя МЗС Грецької Республіки та за ініціативи Федерації грецьких товариств України. Протягом тижня педагоги вдосконалювали грекомовну компетенцію, глибше знайомилися з історією, культурою та літературою Греції, опановували новітні методи й техніки навчання новогрецької мови як іноземної.

Навчальний процес здійснювали викладачі кафедри грецької філології та перекладу, кафедри педагогіки та освіти МДУ. Родзинкою курсів стали онлайн лекції провідних професорів грецьких вишів з питань методики навчання новогрецької мови як іноземної. Серед них професори прикладної лінгвістики Університету Західної Македонії Елені Гріва, Ісаак Пападопулос та професор дидактики грецької мови як другої іноземної Університету імені Фредеріка Анна Хатжипанайотіду. Наприкінці курсів слухачі відзначили високий рівень організації курсів, їх практичну спрямованість та безперечний професіоналізм викладачів.