«Салют» об’єднав наші серця

При підтримці благодійного фонду П.Бумбураса  діти з сіл Чермалик, Гранітне та Старогнатівка провели 12 незабутніх днів у ДОК «Салют» м. Приморськ Запорізької області.

Працівники табору оточили турботою і увагою дітей із прифронтової зони, зробили відпочинок і проведення часу яскравими і веселими, наповнили кожен день позитивними емоціями і радістю, зробили так, щоб дітям було комфортно, затишно і тепло, щоб розлука з будинком не була обтяжливою. І дійсно, час пролітав непомітно у дружній співтворчості з вожатими 1 і 2 загонів Катериною Івченко і Юлією Терещенко. Надовго хлопцям запам’ятаються ці невгамовні, енергійні і дуже променисті дівчата. Вони змогли організувати дітей так, що у всіх заходах вони були першими.

Кожен день був присвячений якійсь тематиці, і на підготовку до вечірньої програми було не так вже й багато часу. Але все організовувалося так грамотно, що ніяких труднощів у дітей не було. Хлопці з цікавістю і задоволенням бралися за нові завдання і відгукувалися на перше прохання вожатих.  Щира доброта, повага і взаєморозуміння між дітьми і вожатими виливалися у спільні змагання між загонами.

З 15 червня по 27 червня кожен день був розписаний за визначеним графіком. Навіть негода не змогла порушити атмосферу щастя і радості. Яскравими і незабутніми були костюми наших дітей, які виконали з підручних матеріалів: пакетів, пляшок, фантиків від цукерок, кольорового паперу, мочалок.

Кожен день загін «Морські котики» готували пляж і зону для безпечного купання дітям всього табору. До його складу входили учні Старогнатівскької ЗОШ Папуна Дмитро, Топалов Влад і Уланов Іван. До складу «діджейського загону» для підготовки музичного оформлення вечорів увійшли Мішин Артем і Гусак Павло – учні Чермаликської ЗОШ.

Кожен прийом їжі організовували загони «Кухар» – Єгурт Ілля, Папуш Марія, учні Чермаликської ЗОШ та Мурза Світа і Байса Руслан, учні Гранітнінської ЗОШ.

І ось позаду наше перебування в таборі. До цієї сумної події для наших дітей співробітники ДОК «Салют» підготували виступи, а в кінці заходу були випущені повітряні кульки, деякі з яких не поспішили злетіти в небо, а заплуталися в дереві, прикрасивши його як новорічну ялинку.

Дітям було важко розлучатися з табором, де панувала дружня атмосфера, радували око мальовничі пейзажі, було цікаво, весело, діти отримали масу позитивних емоцій і вражень, відновили своє здоров’я і знайшли нових друзів.

Батьки і діти, які були учасниками літнього оздоровчого табору, висловлюють велику подяку Пантелеймону Бумбурасу за фінансову підтримку проекту, а також Федерації грецьких товариств України в особі Олександри Проценко-Пічаджи, Олени Добри, керівництву ДОК «Салют» за організацію програми, надання бази для оздоровлення дітей, організацію всіх заходів, культурної програми, солідарність і за всю надану допомогу дітям із прифронтових сіл.

Батьки і діти також вдячні всій команді вожатих ДОК, яка доклала багато зусиль і старань для того, щоб оздоровлення дітей було успішним. Ми висловлюємо свою вдячність педагогам, медперсоналу, перевізникам і всім, хто доклав зусиль в реалізації проекту з оздоровлення дітей.

Ми впевнені, що подібні проекти, в першу чергу, сприяють поліпшенню здоров’я дітей, їх культурного розвитку, а також зміцненню та розвитку партнерських відносин для створення спільних подібних проектів у майбутньому.

 

Хаджинова О.Л., Кічик Н.А. – вчителі Гранітнінської ЗОШ,

 Афендулова М.М. – учитель Чермаликської ЗОШ.