Карта Стародавньої Греції шокувала своїми розмірами (ВІДЕО)

Шанувальники відомої серії відеоігор зібрали повну карту світу Стародавньої Греції.

Розробники Assassin’s Creed: Odyssey компанія UbiSoft обіцяє створити найбільший віртуальний світ у всій франшизі, де буде відтворена карта Стародавньої Греції з акваторією і островами Егейського моря. Але наскільки великим буде розмір віртуального світу?

Отримавши дані про ігровий світ, гравці відомого західного ресурсу Reddit зібрали повну карту островів Стародавньої Греції, доступну для вільного дослідження в Assassin’s Creed: Odyssey.

На приємне здивування гравців, виявилося, що площа доступних територій буде майже в 2 рази перевищувати розміри віртуального Єгипту з попередньої гри – Assassin’s Creed: Origins.

Велетенські розміри ігрового світу Стародавньої Греції воістину вражають – 130 квадратних кілометрів точно відтворених територій античної держави.

Сама гра теж стане набагато краще в плані розгалужених діалогів, цікавого нелінійного сюжету, який тягне за собою кілька ігрових кінцівок, що залежать від дій геймера.

Особливу увагу UsbiSoft приділить кораблям і морським битвам, що зіграє ключову роль в подорожах по морях. Нарешті, в грі не буде прихованого клинка, який являв собою візитну картку гри, – його замінить спис-артефакт царя Леоніда.

Гра Assassin’s Creed: Odyssey вийде в жовтні 2018 року на комп’ютерах, Xbox One і PlayStation 4.