«Це фантастичний проект»: Міністр Клімкін про Грецький парк в Одесі

Міністр закордонних справ України Павло Клімкін відвідав Грецький парк в Одесі, в якому в даний момент йде реконструкція. Екскурсію по території парку йому провели меценат будівництва, глава Благодійної організації «Фонд Бумбураса» Пантеліс Бумбурас і технічний директор будівельної компанії «Гефест» Василіс Бумбурас.

Міністра ознайомили з макетами майбутнього парку, а також розповіли про його унікальність. Зокрема, про фонтан «Початок початків», який стане головним символом Грецького парку.

Під час екскурсії основний акцент був зроблений на роботі по зміцненню схилу Приморського бульвару. Для запобігання зсуву будівельники побудували опорну стіну і встановили близько 900 паль.

«Це фантастичний проект. Я дуже радий, що є люди, які готові змінювати Одесу в кращу сторону. Які відчувають, що Одеса і одесити – це частина їх світу. Спробую приїхати на день міста і подивитися, як парк буде виглядати, адже це – унікальний проект, з грецькою культурою. Уявити собі Одесу без грецької громади неможливо. Адже яка Одеса без греків? Яка Україна без грецької громади? Я дуже вдячний всім, хто небайдужий, хто проводить тут 24 години на добу, щоб цей парк був побудований », – прокоментував Міністр закордонних справ України Павло Клімкін.