«Фонд Бумбураса» – для бійців АТО

Голова Благодійної організації «Фонд Бумбураса», меценат Пантеліс Бумбурас особисто передав медикаменти для військовослужбовців із зони АТО, які проходять лікування у Національному військово-медичному клінічному центрі «Головний військовий клінічний госпіталь» у Києві.

Йдеться про 5 тисяч флаконів антибіотику широкого спектру дії «Цефтріаксон».

«До Фонду звернулося керівництво госпіталю з проханням допомогти з ліками для бійців АТО. І ми миттєво відреагували, адже в нас є практика плідної співпраці з госпіталем. Ми розуміємо, що будь-яка допомога українським військовим – вкрай важлива для них. Я живу і працюю в Україні, тому не можу залишитися байдужим до людей, які потребують допомоги. Ми обов`язково й надалі будемо допомагати якісними ліками. Я дуже вдячний всім медикам за їх щоденною важку працю, за патріотизм. Ви робите велику справу», – зазначив Пантеліс Бумбурас.

Крім того, під час передачі ліків був присутній Генеральний консул Грецької Республіки Александрос Будуріс. Приймав медикаменти заступник керівника госпіталю Олександр Лашин.

За його словами, у госпіталі лікуються більше 200 поранених та хворих із зони АТО. Тому надана гуманітарна допомога стане в нагоді на декілька місяців вперед.

Прес-служба БО “Фонд Бумбураса”.