Український прапор на грецьких теренах

23 серпня, у День Державного Прапора України у приміщенні Консульства України в Салоніках відбулася офіційна церемонія урочистого підняття Державного Прапора України синхронно з часом підняття Прапора на усій території Україні. Про це на своїй сторінці у соцмережі Facebook написав Олександр Воронін.


Крім того, в цей день у дитячому таборі «Eleones Camp», де знаходиться група українських дітей, що прибули на оздоровлення в рамках проекту Консульства і Громадської організації «Українська Громада Північної Греції «ДЖЕРЕЛО», пройшов захід, спрямований на виховання поваги до державних символів України. В ході цього заходу, усі його учасники розгорнули десятиметровий прапор України та виконали Національний Гімн України.
Державний Прапор України – це стяг із двох рівновеликих горизонтальних смуг синього і жовтого кольорів. Синій колір символізує чисте небо, мир і спокій, а жовтий – пшеничне колосся, добробут та ясне світло. Публічно на державному рівні такий прапор став використовуватися за існування Української Народної Республіки з 1917 року.