Гордість Мангушського району – 2018!

Любіть, друзі, край рідний, його поля, моря, ліси, міста і села, його багатства, все те, що залишилося нам у спадок від безіменних захисників рідної землі, від орачів, будівельників, учених, поетів, від багатьох поколінь наших предків. Нам тут жити. І наше завдання – не погубити, не втратити цей безцінний спадок, а зберегти і примножити його, щоб ми і наші нащадки могли пишатися своєю землею, а Україна могла пишатися нами.

Напередодні Українського загальнодержавного свята –  Дня Незалежності України, в Мангушському районі були нагороджені переможці районного конкурсу на заохочувальний приз райдержадміністрації та районної ради «Гордість району».

В  залі районного Будинку культури, 23 серпня 2018 року зібрались кращі працівники, які зміцнюють авторитет району, дбають про розвиток його економіки та соціальної сфери, ведуть активну благодійну та громадську діяльність.

Визнали    переможцями    районного      конкурсу    «Гордість району»  у  2018 році та нагородили заохочувальним призом райдержадміністрації та районної ради «Гордість району» та дипломом:

 В номінації «За досягнення в галузі культури»:

Раїзову Любов Іллівну, директора Урзуфського сільського Будинку культури.

 В номінації «Громадський діяч»:

Аврамова Віталія Ісідоровича , голову Урзуфського сільського товариства греків.

Вітаємо та бажаємо добра, здоров’я, миру, злагоди, успіхів, благополуччя в ім’я процвітання рідного краю.

Наталія ТОСХОПАРАН.