Двадцять п’ять сиріт і дітей АТОвців повернулися з відпочинку в Греції

Десять сиріт та 15 дітей АТОвців повернулися з Греції. Безкоштовний двотижневий відпочинок організувала ДніпроОДА разом з іноземними партнерами. Про це розповів очільник регіону Валентин Резніченко.

«Турбота про дітей – стратегічне завдання Президента України Петра Порошенка. Прагнемо, аби малі Дніпропетровщини отримували якомога більше позитивних емоцій. Особливо це стосується тих хлопчиків та дівчаток, які опинилися у скрутному становищі – сироти, діти з родин переселенців та АТОвців.

Раніше вже організовували для них безкоштовний відпочинок у Литві, Австрії, Бельгії, Данії, Хорватії, – сказав голова Дніпропетровської ОДА Валентин Резніченко. – Нині з двотижневих канікул у Греції повернулися 25 наших маленьких мешканців».

Два тижні у мальовничій Греції. Проживання, харчування, екскурсії – все безкоштовно. Мати однієї з мандрівниць – Анна Дегтяр – радіє, що її донці випала така нагода.

«Спілкувалися телефоном декілька разів, часу було мало, та донька була у захваті. Встигла розповісти лише, як вони збирали морських їжачків та різнокольорове каміння. Попередила, що «сувенірів» багато – не вміщуються у валізу», – сказала вона.

Із купою приємних вражень – і самі діти.

«Чисте море, аж прозоре. Різнокольорове каміння. А ще у нас був басейн. Я нарешті навчилася плавати. Також їздили на екскурсії. Було дуже цікаво», – сказала Дар’я Курят.

Загалом за останні три роки за кордоном побували вже близько півтисячі дітей.

Автор: Іван МУРАХА