Генеральний консул Греції в Одесі пані Деспіна Кукулопулу закінчує дипломатичну службу в Україні

Рада Федерації грецьких товариств України висловлює щиру подяку пані Кукулопулу за її особистий внесок у розбудову греко-українських відносин, допомогу та підтримку грецьким осередкам Одеської області.

Завдяки відданості справі, компетентності, людяності та високому професіоналізму Ви здобули шану та повагу серед лідерів та представників національних меншин. Ваша діяльність сприяла залученню громадян України до найкращих культурних надбань грецького етносу, популяризації народної творчості, традицій і звичаїв, збереженню та розвитку ідентичності грецького народу України.

На нинішньому службовому посту Ви виконували важливу і почесну місію сполучної ланки між Грецією та Україною, дружба і співпраця яких має глибоке коріння. Як тонкий толерантний політик і дипломат Ви зробили вагомий внесок у розвиток міждержавних відносин, європейських демократичних і духовних цінностей, підтримку українського еллінізму і греків України.

Ми щиро вдячні Вам за нелегкий, але такий благородний труд, за сумлінне ставлення до своєї справи, за високий професіоналізм і відповідальність, за турботу і душевну теплоту, які Ви даруєте людям.

Бажаємо Вам міцного здоров’я, щастя, благополуччя, нових досягнень та подальших успіхів у всіх добрих починаннях!

Від імені Ради ФГТУ,

Олександра Проценко-Пічаджи –

Голова ФГТУ.