Українські школярі візьмуть уачасть у V Міжнародній олімпіаді з новогрецької мови та культури у Румунії

З 5 по 9 вересня 2018 року у місті Бухарест (Румунія) Об’єднання греків Румунії у співпраці з Міністерством освіти і науки Румунії проводитиме V Міжнародну олімпіаду з новогрецької мови та культури.

До участі у зазначеному заході запрошено п’ять вихованців загальноосвітніх навчальних закладів України, які мають високий рівень знань із новогрецької мови.

Після обговорення даної інформації на засіданні Ради Федерації грецьких товариств України було прийнято рішення звернутися до керівників закладів загальної середньої освіти, вихованці яких є переможцями Всеукраїнської учнівської Олімпіади з новогрецької мови, історії, культури Греції та греків України, із проханням проінформувати юних елліністів про умови участі у такому значущому не тільки для греків України, а й для всієї нашої країни міжнародному освітньому заході.

Проявили бажання взяти участь в олімпіаді четверо учнів із спеціалізованої школи з поглибленим вивченням новогрецької мови №8 смт Сартана та один учень із спеціалізованої школи з поглибленим вивченням новогрецької мови №94 “Еллада” м.Києва.

Сьогодні учасники Олімпіади вирушили до Румунії під керівництвом вчителя новогрецької мови ЗОШ №47 м.Маріуполя Олени Корольової.

Слід зазначити, що усі витрати на проїзд взяла на себе БО “Фонд Бумбураса”!

Побажаємо нашим знавцям новогрецької мови перемоги у змаганнях у Румунії!

Прес-служба ФГТУ.