Уряд Греції обіцяє громадянам зростання зарплат і зниження податків

Підвищення рівня життя пообіцяв громадянам Греції керівник грецького уряду Алексіс Ципрас. Такі кроки уможливить економічне зростання та позитивні показники бюджету, впевнений він.

Прем’єр-міністр Греції Алексіс Ципрас пообіцяв громадянам країни зростання зарплат та пенсій у найближчі місяці разом з одночасним скороченням податкового тиску. Про це керівник грецького уряду заявив у суботу, 8 вересня, на відкритті Міжнародної торговельної виставки в Салоніках. Обіцяні заходи щодо підвищення рівня життя будуть проводитися за згодою кредиторів. “Ми маємо намір дотримуватися домовленостей (з кредиторами. – Ред.)”, – сказав Ципрас, якого цитує агенція новин dpa.

Глава грецького уряду також наголосив, що досягнення тривалої економічної стабільності можливе лише за умови подальших реформ у країні та приходу інвесторів. Ципрас також вказав на результати політики уряду, серед яких економічне зростання та скорочення рівня безробіття впродовж останніх чотирьох років з 27,5 відсотка до 19,1 відсотка. Не виключено, що державі вдасться досягти профіциту бюджету, припустив Ципрас.

Правильність обраного курсу Греції підтвердив і міністр торгівлі США Вілбур Росс, який також відвідав виставку. Росс запевнив, що багато американських фірм готові інвестувати в Грецію, назвавши цю країну “місцем стабільності” в східній частині Середземного моря.