П.Бумбурас допомагає створювати нову українську еліту

21 лютого голова БО “Фонд Бумбураса” Пантеліс Бумбурас організував вечерю на честь 11 стипендіатів, що завершили програму «Молоді лідери» у Гарвардській школі управління ім. Джона Ф. Кеннеді.

Василь Бумбурас, співробітник Фонду Бумбураса Нікі Дзавела, пан Олег Устенко – президент Гарвардського клубу в Україні,пан Петер Вагнер -керівник Групи підтримки України в Європейській комісії

Програма пройшла минулого листопада в Кембриджському Університеті, у штаті Массачусетс. Кандидатури 11 українських службовців були обрані керівництвом Гарвардського університету, після подання заяв на участь та після ретельного відбору для отримання стипендій від пана Пантеліса Бумбураса. Усі витрати на переїзд, проживання та харчування учасників були повністю покриті головою БО «Фонд Бумбураса».

 

Васіліос та Пантеліс Бумбурас разом з пані Іванною Клімпуш-Цинцадзе – Віце-прем’єр-міністром з питань європейської та євроатлантичної інтеграції України

На вечері, окрім учасників програми, також були присутні офіційні представники з України та інших країн, які відзначили важливість ініціативи, прийнятої БО «Фонд Бумбураса» та побажали усім учасникам успішної кар’єри.

Серед присутніх були пан Петер Вагнер, керівник Групи підтримки України в Європейській комісії, пані Іванна Климпуш-Цинцадзе – Віце-прем’єр-міністр з питань європейської та євроатлантичної інтеграції України, пані Барбора Маронкова – директор Центру інформації та документації НАТО в Україні, пані Марія Масловська – керівник політичної групи підтримки України у Європейській комісії, пан Георгіос Пукамісас – посол Грецької Республіки в Україні, пан Олег Устенко – президент гарвардського клубу в Україні, пан Даніл Пасько – віце-президент Українського Гарвардського Клубу, пан Богдан Баласинович – радник Київського міського голови, пан Сергій Піонтковський – партнер Baker&McKenzie Україна, пан Бруно Лете – головний радник с питань безпеки та оборони німецького Фонду Маршала, а також пан Сергій Конопльов – директор Української програми освіти управлінців у школі урядування ім. Кеннеді при Гарвардському університеті.

Джерело: https://www.facebook.com/boumbourasfoundation/posts/2030130887257758