МДУ отримав більше сотні книг від МЗС Греції

Понад 120 екземплярів книг грецькою мовою поповнили фонд бібліотеки елліністичних студій імені Костянтиноса Левендіса Маріупольського державного університету. Такий подарунок університету зробило Міністерство закордонних справ Грецької Республіки з ініціативи Генерального секретаріату у справах греків зарубіжжя. 

Сучасні підручники, наукову та художню літературу університету презентувала Генеральний консул Грецької Республіки в Маріуполі Елені Георгопулу. Вона зауважила, що це прекрасна можливість показати, на якому високому рівні знаходяться відносини Греції з університетом, факультетом грецької філології та перекладу, викладачами та студентами вишу.

«Рівень кожної бібліотеки залежить не стільки від кількості наявної в ній літератури, скільки від її якості. І тому ми вважаємо своїм обов’язком не лише збільшувати бібліотечний фонд, а й надавати книги, які розширятимуть горизонти студентської молоді», – зазначила пані Генеральний консул.

Ректор МДУ, професор, Почесний Генеральний консул Республіки Кіпр у Маріуполі Костянтин Балабанов подякував Елені Георгопулу, Послу Греції в Україні Георгіосу Пакаміссасу, керівництву МЗС Греції та Генерального секретаріату у справах греків зарубіжжя за вагомий внесок у поповнення бібліотеки, якою активно користуються студенти різних факультетів МДУ, а також студенти і дослідники з інших університетів України.

Бібліотека імені Костянтиноса Левендіса створена на факультеті грецької філології та перекладу у 2006 році за підтримки Фонду «Анастасіос Г. Левендіс» (Кіпр). На сьогодні вона вміщує понад 17 000 книг новогрецькою, англійською, німецькою, італійської, латинською мовами. Деякі рідкісні екземпляри надійшли з особистої бібліотеки директора Фонда Хараламбоса Бакірдзіса.