На острові Лесбос у Греції можуть закрити табір для біженців

Табір переповнений мігрантами, які живуть в антисанітарних умовах.

Найбільший міграційний табір “Морія”, який знаходиться на грецькому острові Лесбос, можуть закрити в наступному місяці, якщо місцева влада не очистить “неконтрольовані обсяги відходів”. Про це заявив регіональний губернатор, вказавши на ризики для здоров’я населення, повідомляє Euractiv.

Як пише видання, табір вже давно переповнений і непридатний для людей. У таборі проживають 8,3 тисяч біженців і мігрантів, хоча він розрахований всього на 3100 осіб.

Губернатор провінції, до якої належить Лесбос, заявила, що інспектори з питань охорони здоров’я оголосили Морію “непридатним і небезпечним для здоров’я населення і навколишнього середовища”.

За її словами, інспектори виявили “неконтрольовані обсяги відходів”, зламані каналізаційні труби і переповнені сміттєві баки. Крім того, житлові приміщення не прибиралися належним чином, існував високий ризик передачі захворювань через переповненість і застійну воду, а також мух в туалетах.

“Ми видаємо 30-денний термін … щоб виправити всі проблеми. Після закінчення терміну ми будемо забороняти його експлуатацію навіть по одній з вищевказаних проблем”, – йдеться в повідомленні губернатора на адресу міністра з питань міграції.