З Днем народження, Мелекіне! (ФОТО)

Сьогодні с. Мелекіне відзначає 135-ту річницю зі дня свого заснування. Про це на своїй сторінці у Фейсбуці повідомляє Мангушська районна держадміністрація.

Привітати село зі святом завітали почесні гості – народний депутат України Дмитро Лубінець, голова Федерації грецьких товариств України Олександра Проценко-Пічаджи, голова Мангушської РДА Дмитро Черниця, голова районної ради Володимир Топузов.

Дмитро Васильович привітав Мелекінського сільського голову Володимира Поповича та жителів села з річницею та вручив подяки місцевим мешканцям. Користуючись нагодою, очільник району звернувся до народного депутата Дмитра Лубінця із проханням допомогти побудувати мелекінську дорогу. Дмитро Валерійович постійний гість в цьому селі і постійно сприяє його розвитку, за що школярі подякували і навіть присвятили йому вірша. З нагоди річниці депутат вручив мелекінській школі проектор.

Для місцевих мешканців та гостей села сьогодні відбувся святковий концерт у виконанні співочих та творчих колективів Мелекіне.

Зі святом, дорогі мелекінчане!