У Сартані масштабно відзначили День селища

У святі взяли участь керівники селищ, силових структур, керівництво Федерації грецьких товариств України.

Виступаючи перед присутніми, селищний голова Олесандр Куркчи зазначив, що сьогодні сартанців можна по праву назвати культурним центром греків Приазов’я. Він звернувся до ветеранів війни, помітивши, що «75 років тому вони ціною свого життям звільнили селище і Донбас від фашистських загарбників». Куркчи побажав ветеранам міцного здоров’я, а всім сельчани мирного неба і процвітання селища.

Як зазначила голова Федерації грецьких товариств України Олександра Проценко-Пічаджи, відрадно, що в цей прекрасний день прийшли привітати посельчан зі святом вихованці дитячого садка «Діоскурія». «Сартанці також згадують односельчан, які не дожили до цих днів, хто захищав наше мирне небо. Сьогодні ми пишаємося учнями Сартанської школи, які займають провідні позиції в області та в Україні, захищаючи честь своєї школи і Сартани », – сказала вона, побажала всім миру і благополуччя.

Як і належить в свято, в цей день сартанці отримали не тільки привітання, але і подарунки. Так, селищний голова Старого Криму Михайло Балабанов подарував ікону, з надією, що Божа Матір буде оберігати їх від усяких бід і нещасть.
Жителі селища взяли участь у спортивних змаганнях, пригощалися блюдами національної грецької кухні. Свято закінчилося  концертом, підготовленим силами ДК ім. Т. Каци і дискотекою.