Новий навчальний рік із новими підручниками!

Побачили світ підручник з новогрецької мови та робочий зошит для 1 класу. Їх авторами виступили вчителі новогрецької мови спеціалізованої школи з поглибленим вивченням новогрецької мови №46 смт Старий Крим: Тетяна Кіор, Віра Нікішова та Олександра Пирог.

Побачили світ підручник з новогрецької мови та робочий зошит для 10 класу. Його авторами стали завідувачка відділу освіти виконкому федерації грецьких товариств України Олена Добра, кандидат педагогічних наук, доцент кафедри грецької філології та перекладу Маріупольського державного університету Наталія Воєвутко, кандидат педагогічних наук, завідувач підсекції новогрецької мови, доцент кафедри міжнародних відносин Інституту соціальних наук Одеського національного університету імені І.І.Мечникова Оксана Сніговська та старший викладач кафедри міжнародних відносин, викладач новогрецької мови Одеського національного університету імені І.І.Мечникова Андрій Малахіті.

Підручник «Новогрецька мова» для 10 класу складається з 8 розділів: «Ми і школа», «Професії», «Здоровий спосіб життя», «Музика та молодь», «Шкідливі звички», «Дискримінація», «Суспільство та держава», «Засоби масової інформації». Кожна тема починається з основного тексту і містить вправи, що дозволяють вдосконалювати лексико-граматичні, мовленнєві та перекладацькі навички школярів.

Наприкінці підручника подано новогрецько-український та українсько-новогрецький словники, які збагачують необхідний для опанування матеріалу підручника лексичний запас школярів.

Книжка супроводжується робочим зошитом, вправи якого розташовані відповідно до тем підручника та спрямовані на відпрацювання поданого в ньому лексичного і граматичного матеріалу.

Прес-служба ФГТУ