Новий потужний циклон йде в Грецію: закриті школи, перекриті дороги

Після потужного циклону «Ксенофонт» в Грецію поспішає «Зорбас».

За прогнозом синоптиків, новий циклон обрушиться на південну частину країни вже в суботу, до неділі захопить острова Додеканес.

За словами метеоролога Янніса Калліаноса, такі циклони рідкісне явище, зазвичай циклони формуються два рази в рік в Середземному морі, але не настільки потужні, такої сили ударів стихії поспіль не було десять років.

У четвер багато областей Східної Аттики залишилися без електрики. Величезне число дорожніх пригод, частина доріг перекриті через повалених дерев і стовпів. У п’ятницю закриті школи в Аттиці (в частині мерій закрили і дитячі відкриті ігрові майданчики), на Пелопоннесі, на островах Закинфос і Кефалонія. Генеральний секретаріат з цивільного захисту рекомендує, щоб громадяни проявляли особливу ​​обережність у найближчі дні. Зокрема, в районах, де очікується сильні зливи, бурі і вітер, перевірити, щоб перила, квіткові горщики, зливові сливи були добре закріплені, рятувальники просять уникати перетину потоків, не бажано знаходитися у прибережних районах під час посилення вітру.