Посол Греції в Україні та делегація із Зографу відвідали Сартану (ФОТО)

У рамках святкування 238-річчя Маріуполя до Приазов’я завітав Надзвичайний і Повноважний Посол Грецької Республіки в Україні Георгіос Пукаміссас із дружиною та делегація із Зографу. Після участі у заходах, приурочених до Дня міста, почесні гості 30 вересня завітали до Сартани.

Делегацію супроводжували Генеральний консул Греції у Маріуполі Елені Георгопулу, Голова Федерації грецьких товариств України Олександра Проценко-Пічаджи та секретар міської ради Степан Махсма.

Сартанська селищна рада підготувала для високих гостей цікаву програму, у рамках якої делегація відвідала Будинок культури ім.Т.Каци, Храм Святого Георгія, Музичну школу, спеціалізовану школу з поглибленим вивченням новогрецької мови та Музей історії та етнографії.

У спеціалізованій школі з поглибленим вивченням новогрецької мови №8 почесні гості привітали переможців та учасників Міжнародної олімпіади школярів із новогрецької мови, яка проходила на початку вересня у Румунії. А голова ФГТУ вручила учням почесні грамоти та подарунки, відзначивши, що щорічно ця школа готує учнів із високим рівнем компетентності знань із новогрецької мови.

Федерація грецьких товариств України висловлює щиру подяку секретарю маріупольської міської ради Степану Махсмі, Сартанській селищній раді, керівництву школи на чолі із Людмилою Короною, директору музичної школи Вікторії Ольховій та директору Музея Тетяні Богадиці за гостинний прийом.

Прес-служба ФГТУ.