Маріупольський міський голова зустрівся із Послом Греції

Міський голова Вадим Бойченко зустрівся із Надзвичайним і Повноважним Послом Грецької Республіки в Україні Георгіосом Пукаміссасом. Вони обговорили можливість подальшої співпраці та основні напрямки розвитку міста.

Георгіос Пукаміссас зазначив, що Маріуполь змінюється дуже швидкими темпами.

«Я радий, що до Маріуполя є довіра. Європейські партнери готові інвестувати у ваше місто. І вони це роблять тому, що є люди, з якими можна співпрацювати », – підкреслив Посол Греції.

В ході спілкування, Георгіос Пукаміссас акцентував увагу на питаннях водопостачання та логістики. За його словами, поряд зі змінами в місті повинна поліпшуватися і зовнішня транспортна розв’язка.

Міський голова зазначив, що питання покращення транспортного сполучення з Маріуполем і якості доріг, піднімаються на найвищих рівнях.

«Ми побачили в проекті бюджету на 2019 рік такий рядок фінансування, як ремонт траси Маріуполь – Запоріжжя. І це – 1 мільярд гривень, але суму необхідно збільшувати», – зазначив мер.

Він розповів і про труднощі із залізничним сполученням. Акцентувавши на тому, що розуміючи всі складнощі модернізації залізниці, Маріуполь просить хоча б оновити вагони в поїздах, трохи скоротити час шляху до Києва і зробити зручний час прибуття у столиці.

Посол Греції в кінці зустрічі подякував Вадиму Бойченко за конструктивний діалог і сказав, що Маріуполь може розраховувати на його підтримку і допомогу.