У Греції екс-міністра оборони та економіки заарештували за корупцію

Суд у Греції заарештував екс-міністра оборони та економіки Янноса Папантоніу і його дружину Ставрулу Курако за звинуваченням у корупції.

У Греції суд заарештував колишнього міністра оборони та економіки країни Янноса Папантоніу, а також його дружину Ставрулу Курако. Їх звинувачують у корупції, повідомляє в середу, 24 жовтня, газета Naftemporiki.
Згідно з версією звинувачення, колишній міністр незаконно отримав 2,8 млн швейцарських франків ($2,8) за контракт на модернізацію шести фрегатів ВМС Греції.
У той же час, Папантоніу не тільки не визнав провину, але і заявив, що завдяки модернізації кораблів бюджет країни заощадив €3 млрд, які потрібні були б на будівництво нових, відзначає видання.
“Я не отримував грошей, у вас немає абсолютно нічого”, – заявив екс-міністр.
Відзначено, що Папантоніу був міністром фінансів Греції з 1994 по 2001 рік, а з 2001 по 2003 рік обіймав посаду глави Міноборони. У 2013 році Афіни звинуватили його в тому, що він ухилився від податків і приховав на рахунку в швейцарському банку $2,85 млн. Його заарештували разом з дружиною, але пізніше він вийшов під заставу в €100 тис., ще € 50 тис. заплатили за звільнення його дружини.
В ході розслідування стало відомо, що на рахунках у швейцарському банку Папантоніу зберігав гроші, ймовірно, отримані завдяки контракту на модернізацію шести фрегатів ВМС, укладеному в 2003 році, відзначають грецькі ЗМІ.