Землетрус у Греції пошкодив порт. Окремі райони залишились без світла

Сьогодні вранці стався сильний землетрус поблизу західного грецького туристичного острова Закінтос, його поштовхи відчувались навіть в Афінах. Про це повідомляє «Європейська правда», посилаючись на Associated Press.

Внаслідок землетрусу постраждав головний порт острова в Іонічному морі. Головне місто острова та його столиця Закінтос залишились без світла. Проте інших серйозних пошкоджень не було. Пожежна служба повідомила про обвал каміння в іншій частині острова. У материковому місті Піргос обвалилась стіна церкви. Декілька людей постраждали від дрібних травм.

Після землетрусу було оголошене попередження про цунамі, проте упродовж двох годин його не сталося. Геологічна служба США повідомила, що магнітуда землетрусу становила 6,8. Його епіцентр був за 33 кілометри від Музакіону у південній частині острова та залягав на глибині 14 кілометрів.

Головний центр моніторингу землетрусів в Греції, Геодинамічний інститут Університету Афін, виміряв величину землетрусу у 6,4 бала на глибині п’ять кілометрів. Вимірювання сили землетрусу можуть варіюватися в залежності від обладнання, що використовується кожною установою і інших чинників.

Як повідомлялося раніше, землетрус магнітудою 6,8 зафіксували в Іонічному морі біля берегів Греції.