Вечір пам’яті «День «ОХІ» в селі Анадоль

27 жовтня в анадольському грецькому товаристві відбулася велика подія – святкування відразу двох свят: національного свята Греції і грецької діаспори Дня «Охі» та 74-ої річниці визволення України від нацистських загарбників.

Тема свята «Нашої пам’яті вічне світло тим, хто кинув нацизму “Ні . На свято в СБК були запрошені учасники та ветерани Другої світової війни, учасники бойових дій, а також всі мешканці села. Зал був прикрашений символікою Греції і України, підкресливши нашу єдність.

З вітальною промовою виступила голова грецького товариства села Харабет Світлана Федорівна. Про подвиги грецького та українського народів у віршах, піснях і танцях розповіли учасники художньої самодіяльності БК.

Танцювальний колектив «Афродіта» порадував феєрією грецьких танців, у виконанні вокального ансамблю «Еллініда», солістів Харабет Світлани, Попондопуло Вадима, Саржан Світлани,  Харабет Світланки звучали пісні грецькою та українською мовами. Весь концерт супроводжувався відеорядом. Глядачі тепло, зі сльозами на очах аплодували виступаючим. Пам’ять про загиблих у Другій світовій війні вшанували хвилиною мовчання. Позитив, гарний настрій і любов до Греції і її культури зробили вечір незабутнім.

Після святкового концерту голова грецького товариства Світлана Федорівна запросила всіх присутніх на святі на чаювання, виділивши на частування, за рішенням ради товариства, гроші з членських внесків. Гарячий чай, солодощі, бутерброди, невимушена бесіда, пісні за столом тривали допізна. Так греки Анадолі відсвяткували це свято.

Греки і філелліни усього світу, давайте разом відстоювати нашу культурну спадщину і спільно продовжимо послідовну і гідну боротьбу за нашу історію, мову і культуру!

    Голова анадольського сільського грецького товариства
                                                                           Світлана  ХАРАБЕТ.