До 115-річчя від дня народження Георгія Костоправа

9 листопада 2018 року виповнюється 115 років від дня народження основоположника румейської літератури Георгія Антоновича Костоправа.

Сьогодні на батьківщині поета, в с.Малоянисоль, відбувся тематичний вечір, присвячений цій даті. Захід був підготовлений учнями місцевої школи у співпраці з Малоянисольським товариством греків. Ініціатором і натхненником заходу виступила Галина Шаблінська.

На заході були присутні учні зі шкіл с.Тополине та с.Кременьовка. На вечорі звучали твори Георгія Костоправа румейською, російською та українською мовами у виконанні господарів і гостей. Всім дуже сподобався уривок із казки «Вовк і Лисиця», який підготували учні (кер.Чеграхчи В.П.).

Малоянисольці з трепетом ставляться до пам’яті про свого земляка. У цьому можна було в черговий раз переконатися, насолоджуючись виступом окремих сімей, в деяких випадках це були представники трьох поколінь.

Тепло подякувала організаторам заходу голова Малоянисольської сільської ради Євгенія Бахчисарай, заступник голови Федерації грецьких товариств України НадіяЧапні. Надія Андріївна запросила учасників заходу взяти участь у Днях культури греків Приазов’я, які будуть проходити на факультеті грецької філології та перекладу Маріупольського державного університету 20-22 листопада 2018 року.