Меценат Пантелеймон Бумбурас допомагає створювати нову українську еліту управлінців

4 українці завершили навчання у Гарвардській школі управління ім. Джона Ф. Кеннеді, в Кембриджі, штат Массачусетс (США) за програмою «Молоді лідери» (Harvard Kennedy School, Boston, USA, program “Emerging Leaders”).

За ініціативою голови Фонду, мецената Пантелеймона Бумбураса був проведений конкурс, переможці якого отримали від нього стипендії для навчання.

Учасники програми – люди, які вже досягли певних успіхів у своїй сфері діяльності і планують удосконалювати знання.

Мета короткострокової програми – придбання нових навичок, які дозволять в подальшому займати керівні посади та сприяти розвитку своєї країни.

«Україна – країна великих перспектив і можливостей. Тут проживають молоді люди з величезним потенціалом. Для того, щоб і народ, і держава розвивалися в сучасному ритмі життя, необхідно удосконалювати свої знання. Нам дуже приємно, що ми можемо посприяти цьому процесу. Я і моя сім’я проживаємо в Україні більше 20 років. Ми беремо активну участь у багатьох соціально значущих проектах міста і країни. Я вірю в можливості України на світовій арені і вважаю своїм обов’язком допомагати їй в цьому напрямку », – зазначив Пантелеймон Бумбурас.

Нагадаємо, що в минулому році меценат Пантелеймон Бумбурас профінансував навчання у Гарвардській школі управління 11 українцям.
За словами керівника програми «Молоді лідери» Сергія Конопльова, в попередньому наборі взяли участь представники 19 країн світу, де найчисленнішою виявилася делегація з України.

Прес-служба БО “Фонд Бумбураса”.