В Афінах вшанували пам’ять жертв Голодомору 1932-1933 років в Україні

Греція долучилась до міжнародної акції “Запалімо свічку пам’яті!”

14 листопада 2018 року в Афінах у рамках міжнародної 85-денної акції вшанування пам’яті жертв Голодомору 1932-1933 рр. в Україні «Запалімо свічку пам’яті!» відбулися меморіальні заходи за участю Посольства України, української громади, представників дипломатичних, ділових, культурологічних і громадських кіл Греції.

Посольство України у співпраці з українськими громадськими організаціями, зокрема Асоціацією української діаспори в Греції «Українсько-Грецька Думка» і Греко-Українською Торговою Палатою, провело вечір пам’яті у одному з найпрестижніших конференц-залів грецької столиці «Стоя Вівлія».

Учасники заходу мали можливість переглянути історико-драматичний фільм «Гіркі жнива», який демонструється у Греції вперше, та отримати буклети, видані грецькою мовою, про трагічні події Голодомору 1932-1933 рр. в Україні.

rpt

Учасники акції вшанували хвилиною мовчання пам’ять усіх закатованих голодом українців. За загиблими жертвами геноциду українського народу в центрі Афін запалили свічки пам’яті.

Посольство України висловлює подяку за співпрацю у підготовці та проведенні меморіального заходу усім українським громадським організаціям Греції, Греко-Українській Торговій Палаті, та усім, хто своєю присутністю прийшов вшанувати пам’ять невинно загиблих жертв Голодомору.