Афіни: місто, де не знайти роботу?

Афіни можуть любити туристи: тут є все – стародавні пам’ятники архітектури, море, прекрасна погода і розваги на будь-який смак. Але є у столиці Греції і істотний мінус.

Згідно з результатами дослідження, проведеного німецькою компанією Movinga, яка вивчала кращі міста світу для пошуку роботи, Афіни виявилися на останньому місці серед 100 міст.

Аналіз рейтингу столиці Греції проводили за п’ятьма ключовими критеріями: економічні можливості, рівень життя, можливості для молоді, можливості для жінок і для мігрантів. Найгірше на оцінку вплинув низький рейтинг можливостей для кар’єри молодих людей. Варто відзначити, що згідно з останніми даними, рівень безробіття серед тих, кому від 16-ти до 28-ми, був 36,8%.

На думку експертів, в Афінах важко почати свою справу жінкам і мігрантам, до речі, греки відзначилися тим, що керівників жінок в країні значно менше, ніж в інших країнах ЄС. Дослідники назвали найкращим містом, щоб знайти роботу, Бостон в Сполучених Штатах, а для молоді найлегше знайти роботу в Дубаї.