“Нові невловимі месники” або Фейкові грецькі партизани (ВІДЕО)

В умовах триваючої п’ятирічної відкритої військової агресії з боку Російської Федерації щодо України, останні намагаються не відставати і в веденні “бойових дій” в інформаційному полі і, на відміну від періодичних загострень / загасання на лінії розмежування, затишшям тут зовсім і не пахне.

Черговий набір інструментів “пропаганди” знову застосований щодо Маріуполя і розрахований на середньостатистичного громадянина для стимуляції останнього повторити весну 2014. На цей раз тематика не відрізнялася новизною. Йдеться про популяризацію безіменних героїв-підпільників нікому не відомого “Грецького антифашистського комітету”, які, судячи з інформаційного ролику і супроводжуючим його чисельним публікаціям в Інтернет-мережі, в ніч з 3-го на 4-е листопада знищили підрозділ полку “Азов” національної гвардії України (той самий, який звільнив місто Маріуполь від бойовиків “ДНР” в 2014-му). Мета “розкрутки” цієї фейковий інформації очевидна – розпалювання міжнаціональної ворожнечі з використанням представників грецької національності, яких в Маріуполі і околицях мешкає дуже значна кількість, а також демонстраціях їх нібито проросійських поглядів.

 

Щоб переконається в зворотному маріупольські журналісти попросили представників Федерації греків України, а також одну з політичних організацій, що мають відношення до “Азову”, прокоментувати ситуацію і статті Інтернет-мережі.

Результати опитування однозначно підтверджують, що Маріуполь був, є і буде українським і ніякі спроби дезінформації не змусять змінити це. Пропонуємо переконатися в цьому самим.