«З піснею в серці» – 2018

З ініціативи ФГТУ і за фінансової підтримки Департаменту інформаційної політики Донецької облдержадміністрації реалізовано культурний проект «З піснею в серці»: Організація та проведення виїзних концертів грецьких аматорських творчих колектівів у населених пунктах Донецької області, приляглих до зони ООС. 22 грудня  святкові концерти відбулися в селах Андріївка та Гранітне.

 

Святковий настрій глядачам дарували ансамбль «Зорба»  (смт. Старий Крим), циркова студія «Арго»  (м.Маріуполь), ансамбль «Маджаротіс » (с.Урзуф), молодіжна вокальна студія “Арго” (м.Маріуполь) та зразковий театр танцю “Едельвейс” (с.Урзуф).

 Всі бажаючі, які завітали на ці концерти мали змогу поринути у світ грецького танцю та слухати і насолоджуватись піснями грецькою та українською мовами, що здатні бадьорити душу і створювати особливий настрій надії і впевненості у майбутнє!

Сумні й запальні пісні та мелодії не залишили нікого байдужим. Глядачі зустрічали кожен вихід артистів оваціями. Вхід на концерт був безкоштовним.

Галина КОЯКОВА.