Товариству греків с. Костянтинопіль – 25 років!

У с.Константінополь відбулося святкування 25-річчя заснування грецького товариства.

Об’єднавшись, греки Костянтинополя протягом 25 років вивчають рідну мову, бережуть національні традиції, популяризують минуле та сьогодення своєї історичної Батьківщини. Засновником товариства є грекиня, вчитель російської мови та літератури Єрьоменко Ніна Іванівна. Вона зібрала навколо себе однодумців, небайдужих людей і просто греків з великою душею.

Те, що рідна мова і культура не забуті, засвідчив святковий концерт. Там з однаковим ентузіазмом співали і читали вірші і старші люди, і малеча. Діти співали колядки, розповідали вірші, історії грецьких сімей та їх традиції, виконували грецькі танці.  За це дорослі обдарували дітей подарунками, накрили стіл і, звичайно, подякували спонсорам, які допомогли матеріально в підготовці свята.

Святковий настрій з нагоди 25-річного ювілею залишив незабутні враження і запам’ятається надовго кожному з присутніх.

Рада Федерації грецьких товариств України щиро дякує ювіляру за плідну творчу працю та за активну діяльність щодо популяризації грецької культури, збереження традицій та самобутності  нашого народу та бажає подальших успіхів та злагоди! Зичимо всім Вам міцного здоров’я, добра і щастя та подальшого процвітання!!!