Новорічні подарунки дітям із зони ООС від БО «Фонд Бумбураса» (ФОТО)

Напередодні новорічних свят у рамках благодійної ініціативи «Фонду Бумбураса»  майже 1 600 школярів та вихованців дитячих садочків отримали солодкі набори та вітальні листівки. Представники Фонду та співробітники Федерації грецьких товариств України відвідали навчальні заклади Чермалика, Новосілки, Камінки, Мирного, Гранітного, Старогнатівки, Андріївки, Бугаса, Кириллівки, Келлерівки, Македонівки, Касянівки та Кременьовки, привітали від імені голови БО «Фонд Бумбураса» Пантелеймона Бумбураса підростаюче покоління із новорічними святами та подарували дітям святковий настрій.

У багатьох селах на гостей чекала розважальна програма. Дітлахи готували яскраві концерти та показували свою майстерність у співах, танцях, грі на інструментах, декламуванні віршів грецькою, румейською та урумською мовами.

«В Новий рік ми мріємо про те, щоб здійснилося все заплановане, чекаємо подарунків, сюрпризів, казки, особливо діти. Та, на жаль, не всі дорослі можуть собі дозволити цю казку здійснити, не всі мрії дітей збуваються і не до всіх приходить Святий Миколай чи Ай Василь. Для людей, які не мають можливості купити дітям одяг та їжу, подарунок для дитини на новорічні свята є великим випробуванням, а те, що їхня дитина залишиться без подарунка, – найбільшим болем. І тому дуже важливо, що є люди, які дарують дітям передноворічний настрій, закріплюють віру в чудеса, реалізують мрії у життя. Такою людиною для усіх надазовських греків, що мешкають на лінії зіткнення сторін, є Пантелеймон Бумбурас, який з початку неоголошеної війни опікується нашими грецькими селами у зоні ООС. За що йому від усіх нас велика подяка та низький уклін», – відмітила голова Федерації грецьких товариств України Олександра Проценко-Пічаджи.

Дорогі друзі! Вірте у чудеса, самі творіть чудеса, робіть добрі справи для навколишніх і нехай у вас все вдається!

Прес-служба ФГТУ.