БО “Фонд Бумбураса” підготував подарунки для дітей із малозабезпечених сімей Одеської області

Меценат Пантелеймон Бумбурас забезпечить сезонним взуттям та канцелярією дітей із малозабезпечених сімей Одеської області.

Першими на черзі – Овідіопольський (включно з містом Чорноморськ) і Білгород-Дністровський райони (включно з містом Білгород-Дністровський).

Також співробітники БО «Фонд Бумбураса» разом із волонтером Юлією Нікандровою відвідають Лиманський, Миколаївський райони та місто Южне.

До кінця грудня подарунки від Пантелеймона Бумбураса отримають 147 дітей Одеського регіону.

«Я вважаю, що кожен поважаючий себе бізнесмен повинен не тільки примножувати свій капітал, але і допомагати нужденним. Діти – це майбутнє країни. Вони – найкраща інвестиція, яка допоможе державі розвиватися і ставати сильнішими. Мій Фонд підтримує ряд соціальних проектів, пов’язаних із молоддю. Зараз ми запустили новий – «Діти регіону». Будемо допомагати хлопцям із малозабезпечених сімей, сиротам і які залишилися без батьківської підтримки », – зазначив Пантелеймон Бумбурас.

Співробітники Фонду та волонтери вже закупили необхідне сезонне взуття та канцелярські набори, а також солодкі новорічні подарунки. І готуються до поїздки в область.
Транспорт надала будівельна компанія «Гефест».