Новорічне вітання голови ФГТУ Олександри Проценко-Пічаджи

Дорогі друзі! Від імені Ради Федерації грецьких товариств України сердечно вітаємо Вас із Новим 2019 роком та Різдвом Христовим – святами, що наповнюють серця вірою і любов’ю, несуть у кожну родину тепло, спокій та добро.

Щоразу напередодні Нового року ми згадуємо щасливі миті й ті, які змусили нас бути сильнішими, активнішими, згуртованішими та мудрішими. Все це є неоціненним досвідом, який залишає нам рік, що минає.

Попри усі негаразди та по-справжньому тектонічні потрясіння, які переживає зараз країна, нам є чим пишатися, ми багато досягли у 2018 році. Серед наших здобутків: проведення IX Всеукраїнського фестивалю грецької пісні ім. Т.Каци, XX Всеукраїнської олімпіади школярів із новогрецької мови, історії та культури Греції та греків України, І Регіонального фестивалю національних меншин «Перехрестя культур», організація програм відпочинку для дітей та пенсіонерів у Греції, курсів підвищення кваліфікації для учителів новогрецької мови та майстер-класів для учителів грецьких танців тощо. Все це стало можливим завдяки нашій спільній роботі, націленій на конкретний результат.

Досягнення Федерації грецьких товариств України є міцним фундаментом для реалізації найсміливіших проектів і амбітних планів. Ми впевнені, що у 2019-му році ми разом досягнемо вражаючих результатів, нових видатних звершень та перемог, збережемо існуючі і примножимо нові традиції, а наш колектив буде плідно працювати на благо майбутніх поколінь. Це єдиний шлях, який ми повинні пройти, щоб греки України, передусім молодь, отримали гідне майбутнє і пишалися своїм корінням.

Нехай новорічні та різдвяні свята об’єднають всіх нас – і тих, хто буде зустрічати їх в дружньому сімейному колі, і тих, хто знаходиться далеко від будинку, захищаючи країну від ворога.

Бажаємо миру, успіхів у справах, нових здобутків, міцного здоров’я, щастя і родинного затишку, благополуччя Вам та Вашим близьким! Хай здійсняться Ваші добрі мрії та всі мудрі задумки в ім’я процвітання нашого народу, а святкова новорічна зірка додасть сил і натхнення на наполегливу працю заради наших дітей та онуків, заради нашого рідного краю, заради всієї України!

Щасливого Нового року! Καλή χρονιά, χρόνια πολλά! Пула хроня! Ола кала! Йылбаш хутлу олсун!

                            З повагою,

Олександра ПРОЦЕНКО-ПІЧАДЖИ –

голова Федерації грецьких товариств України.