Сильні морози і негода призвели до загибелі трьох людей у Греції

Сильні морози і негода забрали життя трьох людей у Греції. Про це в неділю заявила протипожежна служба країни.

За інформацією, пожежники в суботу виявили тіло жінки в автомобілі, що впав у річку в місті Каратея, розташованому в 30 км на південний схід від столиці Афін. Двох чоловіків, що їхали разом з нею, також знайшли мертвими. Вони виїхали в дорогу 3 січня, а під час сильних снігопадів в протипожежну службу надійшла інформація про те, що вони пропали безвісти.

Нагадаємо, що з початку нового року на більшості регіонів Греції почалися морози з сильним вітром, похолоданням, зливами і снігопадами. Це спричинило закриття доріг в деяких регіонах, затримку авіарейсів і припинення руху поромів.

Згідно з повідомленням грецької пожежної служби, з 3 січня через дощі і снігопади 28 людей по всій країні доставили до лікарень, а 45 – були врятовані з автомобілів, які опинилися заблокованими.

Міністерство закордонних справ Греції заявило, що напад анархістів на американське посольство в Афінах не зможе перешкодити близьким і сильним відносинам між двома стратегічними країнами-партнерами.

Про це повідомляє Ekathimerini з посиланням на заяву грецького відомства.

“Такі дії (як напад на посольство США – ред.) не може перешкодити близьким, сильним і дружнім відносинам між нашими народами. Навпаки, наші стратегічні відносини між Грецією та Сполученими Штатами лише міцніють у такий критично важливий період для нашої країни в регіоні”, – йдеться у заяві МЗС.

У грецькому відомстві також додали, що нині місцева влада робить все можливе для притягнення винних до відповідальності.