Танцювальні колективи із Греції виступили у Львові (ФОТО)

15 січня 2019 року Західно-Українське грецьке національно-культурне товариство ім. К. Корніактоса гостинно приймало танцювальні колективи з Греції.

Провели ознайомчу екскурсію по місту “Грецький світ Львова”, відвідали пам’ятні місця, пов’ язані з життям та діяльністю греків. В приміщенні палацу мистецтв відбувся концерт за участю Ассоціації критян району Вріліс’я та північного регіону Афін.

Серед гостей були голови національних товариств Львівщини, представник департаменту з питань національностей, культури та релігій львівської облдержадміністрації Марія Мотовільчук, автор історичного роману “Корніактос” Лариса Федорів. Ансамбль “Полонина” під керівництвом Оксани Коваль виконав грецький танець “Зонарадіко” та український танець з Полісся “Ой, ти дівчино, куди йдеш? “. Пролунали вірші Т. Г. ШЕВЧЕНКА на різних мовах у виконанні представників національностей Львівщини. Грецькі колективи запальними грецькими танцями створили чудову дружню атмосферу. Виконали численні танці, а саме сіртос, зонарадіко, ікаріотікос, хасапіко і звичайно сіртакі. Танці різних регіонів Греції поринули гостей концерту в незабутню атмосферу. Найменші учасники ансамблю дитячого театру “Горличка” виконали українські колядки.


Обмінялись пам’ятним подарунками. Греки повезуть на батьківщину календарі з видами Львова та подяки, а ми отримали навчальний матеріал з семінарів грецьких танців та записи концертів відомих колективів.
Браво, греки! Сподіваємось на довгу співпрацю та втілення численних планів у життя! Дякуємо всім учасникам концерту та Світлані Чорненькій, заміснику союзу українських жінок Афін, за співпрацю по організації даного заходу. 


Ірина Євкарпіді