Маріуполь! Іспити на отримання Сертифіката міжнародного зразка знання грецької мови!

21, 22 та 23 травня 2019 року Екзаменаційний центр міжнародної сертифікації знань з новогрецької мови Міністерства освіти, досліджень і релігії Греції у Маріупольському державному університеті запрошує до складання іспитів на отримання міжнародного сертифікату про рівень володіння новогрецькою мовою.

З 1999 року Центр грецької мови надає громадянам інших країн можливість отримати державний сертифікат про рівень володіння новогрецькою мовою у країні постійного проживання. Для тих, хто бажає навчатися в грецьких коледжах та вищих навчальних закладах, а також брати участь у європейських програмах підвищення кваліфікації, чи працювати в грецьких установах та компаніях в Україні, Греції чи інших країнах світу, наявність сертифікату є обов’язковою передумовою та перевагою.

Заяви на складання іспитів у Маріуполі приймаються на факультеті грецької філології та перекладу Маріупольського державного університету з 1 лютого до 24 березня 2019 року за адресою: Маріуполь, проспект Будівельників 129, авдиторії 304 (деканат факультету), 310а (кафедра грецької філології та перекладу). Із собою необхідно мати копію закордонного паспорту або копію свідоцтва про народження (для неповнолітніх).

Телефони для довідок: 097-2627446, 050-4222428; 067-4996068, 050-7590302.

Детальна інформація щодо сертифікату та іспитів на сайті Центру грецької мови:

http://www.greek-language.gr/certification/

Зверніть увагу:

  • Екзамен можуть складати всі бажаючі віком від 8 років, які володіють новогрецькою мовою.
  • Процедуру оцінювання знань, за результатами якої видається сертифікат відповідного рівня, здійснюють незалежні експерти Центру грецької мови Міністерства освіти, досліджень і релігії Греції.
  • Для всіх бажаючих на базі факультету грецької філології МДУ відбуватимуться підготовчі тренінги (за умов комплектування груп).
  • У 2019 році вартість складання екзамену в екзаменаційному центрі МДУ знижена у порівнянні з іншими центрами.