У Мелітополі відбувся X шахово-шашковий турнір пам’яті К.Лухтури

10 лютого 2019 року відбувся X шахово-шашковий турнір пам’яті чудової людини, яка зробила значний внесок у становлення і розвиток Мелітопольського міського товариства греків. У цей день нашому дорогому другу і одноплемінникові Костянтину Лухтурі виповнився б 61 рік. Цими словами відкрив X  шахово-шашковий турнір голова товариства Валентин Макропуло.

У заході товариства і змаганнях із шашок взяла участь дочка К.Лухтури, Ганна Костянтинівна. Як і в минулі роки турнір пройшов на високому організаційному рівні. Засновано новий дуже красивий перехідний кубок турніру, грамоти міського товариства греків із національною символікою.

За столами на ігрових дошках розгорнулася цікава спортивна боротьба. У змаганнях із шахів переможцем став Андрій Мултих, який у напруженій боротьбі переграв ветерана товариства, Павла Івановича Шаповалова, третє місце зайняв Дмитро Пантазі.

Не менш цікаво пройшли змагання із шашок. У фіналі Янніс Чернікідіс переміг Данила Какауліна, третє місце зайняла Тетяна Колесник.

Переможцям вручили красень-кубок, а призери нагороджені грамотами міського товариства греків.

По закінченню турніру в теплій сімейній обстановці відбувся традиційний поминальний фуршет, за накритим столом учасники турніру вшанували пам’ять Костянтина Миколайовича, багато добрих слів було сказано на його адресу у виступах Тетяни Дюжікової, Валентина Макропуло, Олексія Мальцева, інших учасників заходу. Від учасників турніру, на могилу Костянтина Миколайовича Лухтури, О.Мальцев і А.Челпан поклали букет червоних гвоздик.

XІ турнір відбудеться у першу неділю, після 10 лютого 2020 року, о 10-00, в міському Центрі національних культур за адресою вул.Інтеркультурна, 58.

Рада Мелітопольського

міського товариства греків.