У Києві відбулася зустріч лідерів ФГТУ із Послом Греції в Україні

8 лютого у Києві відбулася зустріч лідерів Федерації грецьких товариств України та членів виконкому ФГТУ із Надзвичайним та Повноважним Послом Грецької Республіки в Україні паном Георгіосом Пукаміссасом. У зустрічі також взяли участь Александрос Будуріс – Радник Посольства Грецької Республіки, заступник Голови місії та Іоанніс Георгопулос – Аташе Посольства Грецької Республіки.

Зустріч, яку було присвячено обговоренню перспектив розширення українсько-грецького співробітництва у сфері освіти та культури, проходила у форматі дружньої бесіди, протягом якої Георгіос Пукаміссас дізнався про основні проекти ФГТУ за 2018 рік, в тому числі про ті, які були реалізовані спільно з грецькими партнерами, а також про досягнення грецьких товариств, що є суб’єктами ФГТУ.

Голова ФГТУ Олександра Проценко-Пічаджи передала пану Послу інформаційні буклети про діяльність ФГТУ, підручники новогрецької мови, які було видано ФГТУ за фінансової підтримки України, Фонду Левендіса, БО «Фонд Бумбураса» та Генерального Секретаріату у справах греків зарубіжжя, а також кошти, які були зібрані грецькими товариствами України на виготовлення та встановлення меморіальної дошки на Будинку-Садибі князя Костянтина Іпсіланті, який розташовано у м.Києві на вул. Івана Мазепи, 6-А.

У рамках зустрічі також були обговорені питання проведення спільно із Посольством Греції в Україні восени 2019 року у Києві Всеукраїнської науково-практичної конференції, присвяченої надазовським грекам.

Георгіос Пукаміссас відзначив високий рівень діяльності ФГТУ і зазначив, що це створює сприятливі передумови для започаткування нових взаємовигідних напрямів.

Прес-служба ФГТУ.