У Приазов’ї вшанували пам’ять святого засновника міста Маріуполя Святителя Ігнатія

У день пам’яті святителя Ігнатія Маріупольського, 16 лютого, в Свято-Миколаївському кафедральному соборі міста Маріуполя, де знаходяться мощі святого, відбулося урочисте богослужіння. Божественну літургію очолив митрополит Донецький і Маріупольський Іларіон. За богослужінням молилося численне духовенство Донецької єпархії та велика кількість мирян, серед яких були й члени Маріупольського товариства греків. За Літургією була вознесена молитва за мир в Україні.

У Храмі Іоанна Златоуста смт Ялта також пройшла Божественна Літургія, до якої додали й святкування покровителя нашого Приазовського краю Святителя Ігнатія. Богослужіння відбувалося давньогрецькою і церковно-слов’янською мовами, виносилися мощі Митрополита Ігнатія.

На Літургії були присутні представники ялтинського грецького товариства «Арго» на чолі з головою Василисою Чих. В молитвах відчувався зв’язок часів, духовна допомога в наш непростий час.

Подібне урочисте богослужіння відбулося й у Церкві Святого Михайла Архістратига у селі Урзуф. Вшанувати святого в день його пам’яті прийшло багато жителів села, серед яких були й члени сільського товариства греків на чолі зі своїм головою Віталієм Аврамовим. Настоятель Храму отець Костянтин розповів про діяльність і подвиг святителя Ігнатія Маріупольського з порятунку православних греків і закликав християн наслідувати приклад жертовного служіння ближнім цього святого.

Прес-служба ФГТУ.