У Греції організували меморіальний захід на вшанування Героїв Небесної Сотні

Посольство України в Греції і українська громада в Афінах організували меморіальний захід до п’ятої річниці розстрілів на Майдані.

«Посольство України в Грецькій Республіці долучилося до Міжнародної акції «Ангели пам’яті» у пам’ять про Героїв Небесної Сотні, розстріляних 18-20 лютого 2014 року. На вшанування їх подвигу Посольство України й українська громада в Афінах організували меморіальний захід, на який запросили представників Посольств Грузії, Литви, Польщі та грецьку молодь, учнів українських шкіл», – йдеться у повідомленні.

У Посольстві у рамках заходу була розгорнута виставка. Її найціннішими експонатами стали картини із циклу “Мистецька Сотня”, створені авторами безпосередньо на самому Майдані, та каски майданівців, розмальовані відомою українською майстринею петриківського розпису Наталею Статива- Жарко.

«Шануємо подвиг українців, які, віддавши своє життя, вибороли нову долю для України та захистили наші цінності», – зазначив у промові Посол Сергій Шутенко на відкритті заходу. “Наш великий сум і вдячність… Вічна пам’ять героям… Дякуємо за можливість бути вільними”, – йдеться у повідомленні.

Фото: сторінка Embassy of Ukraine to the Hellenic Republic у Facebook