Волноваха святкує міжнародний день рідної мови

У кожного народу є свої особливості, свої традиції, культура, фольклорна спадщина. Саме це відрізняє нас людей один від одного і примушує гордитися своєю мовою, творчістю, музикою своєю культурною спадщиною.

Сьогодні у Волновахскому районному Центрі культури і дозвілля в рамках святкування Міжнародного дня рідної мови – відбувся перший районний дитячий конкурс читців та виконавців грецької пісні “Зысы румеку-м логу ти трагодъ”.

Конкурс зібрав учасників і гостей з різних населених пунктів нашого району. В одну мить Центр наповнився яскравістю і блиском національних костюмів, звучанням грецьких пісень, читанням віршів на новогрецькій мові і діалектах греків Приазов’я. Кожного присутнього переповнювала гордість за культурне надбання грецького народу, за талановите молоде покоління.

В конкурсній програмі взяли участь діти від 6 до 17 років. Всього – 17 конкурсантів. По закінченні програми кожна дитина отримала Грамоту за участь у конкурсі, а переможці – Дипломи та грошові нагороди.

Висловлюємо сердечну вдячність організаторам конкурсу: Волноваському районному грецькому товариству “Іліос”, міському грецькому товариству”Олімпос”, районному Центру культури і дозвілля, почесним спонсорам – невтомній команді народного депутата Дмитра Валерійовича Лубінця, талановитим керівникам і батькам конкурсантів за прекрасне свято таланту народного грецького мистецтва, любов до рідної мови та збереження культурної спадщини.

Людимила Доброволенко.