«Мови різні, душа одна»

Є кордони між мовами,

але немає кордонів між серцями.

Р. Гамзатов

До Міжнародного дня рідної мови  відбулася презентація творчих робіт учнів Мангуської ЗОШ І-ІІІ ст.№2.

Роботи були представлені на ІV обласному фестивалі етнічних та національних культур «Мови різні, душа одна» у номінації «Виставка образотворчого, декоративно-ужиткового мистецтва», який відбувся 21 лютого 2019 року у м.Покровськ.

Школа яскраво презентувала творчість та культуру греків Приазов’я. Ведучі гостинно привітали поважне журі святковим грецьким хлібом “Фулто”( за нього особиста подяка майстрині – заступнику директора з ВР Шиян О.В.) та описали виставкові роботи.

І ось вони, наші переможці – творчі та талановиті :

Шишков Данило, Шишкова Анастасія, Малюга Ярослава, Собакінських Руслан, Копаєва Вероніка, Асланова Катерина, Сарбей Світлана, Гавриш В’ячеслав, Хохлова Софія,Чеміс Павло, Михальчук Ілля, Мавроді Ганна.
Кожна робота була виконана у своїй особистій техніці: графіка, поробка з природничих матеріалів, пластилиновий живопис, аплікація, квілінг, випалювання, торцювання.

Собакінських Руслан Володимирович,16 років «Троянська війна» Робота виконана у техніці «графіка». Вона описує героїчні події, коли цілі народи могли йти війною за красу прекрасної жінки – Олени . Мужність, героїзм, відвага – головні риси греків-чоловіків.

Висловлюємо щиру вдячність за підтримку творчості та надану допомогу у організації поїздки на Фестиваль начальнику відділу освіти Мангушської РДА Терентьєвій Надії Іванівні, за інформаційний супровід та підтримку завідувачу методичного кабінету Бутіній Аллі Віталіївні, вчителям Ляпіній А.В., Ковальову Д.О., Присяжнюк В.М., Скідан Р.С. за активну участь у презентації виставки. Вітаємо переможців та їх наставників!

Світлана ТЕРСТУЯХ,

смт Мангуш