«Україна слідує європейському курсу розвитку за підтримки трансатлантичних партнерів», – Пантелеймон Бумбурас

1 березня в Одесі відкрилася масштабна Міжнародна конференція «Одеські дебати: Об’єднання України, Чорноморського регіону і трансатлантичних партнерів».

Форум відбувся за підтримки Міністерства закордонних справ України та Німецького Фонду Маршалла (США).
Генеральним спонсором виступила Благодійна організація «Фонд Бумбураса» і будівельна компанія «Гефест».

За словами глави БО «Фонд Бумбураса» Пантелеймона Бумбураса, ідея проведення Форуму з’явилася восени 2018 року в день відкриття Грецького парку за участю Міністра закордонних справ Павла Клімкіна.

«Ми не випадково вирішили провести цю грандіозну зустріч в Одесі.
Це місто завжди було домом для людей різних національностей, культур і релігій. І вони завжди знаходили спільну мову.

Україна більше не є країною, яка була 5 років тому. Вона все більше наближається до свого курсу щодо Європи і її трансатлантичних партнерів. Наші досягнення заслуговують на високу оцінку, і ми просуваємося вперед завдяки загальній підтримці », – зазначив Пантелеймон Бумбурас.

У конференції взяли участь міністри і дипломати з США, Грузії, Болгарії, Румунії, Бельгії, Польщі, а також представники державних силових відомств України та США. Українську сторону представив Міністр закордонних справ Павло Клімкін.

Серед почесних гостей – заступник помічника держсекретаря США Джорд Кент, керівник групи підтримки України в Європейській комісії Пітер Вагнер, заступник Міністра закордонних справ Грузії Вахтанг Махароблішвілі.