Генконсул Греції – в Ізмаїлі

Протягом двох днів – 14-15 березня 2019 року – в Ізмаїлі перебував Генеральний консул Греції в Одесі пан Алексіос-Маріос Ліберопулос. У наше місто дипломат приїжджав з робочим візитом.

Пан Ліберопулос на цій посаді працює з вересня минулого року, тому його візит в основному носив ознайомчий характер. Зокрема, дипломат зустрівся з членами ізмаїльського міського національно-культурного товариства «Еллада», очолюваного Тетяною Мітакі.

Спочатку гостинні господарі організували для гостя ознайомчу екскурсію по місту, а потім пройшла зустріч з активом товариства в його офісі по вул. Осипенко. Тут Тетяна Мітакі розповіла дипломату про історію грецької діаспори на нашій землі, а також про сьогоднішні турботи громадської організації.

Також обговорювалися питання виготовлення та передачі товариству «Еллада» грецьких національних костюмів і організації виставки цінних гравюр з Греції в Ізмаїлі в рамках святкування 200-річчя грецької національно-визвольної революції, яке буде відзначатися у жовтні 2020 року.

В цей же день пан Алексіос-Маріос Ліберопулос зустрівся з Ізмаїльським міським головою Андрієм Абрамченко. Як нам повідомив мер, обговорювалися питання налагодження взаємовигідної співпраці. Були також обговорені питання організації святкування грецького ювілею в нашому місті і серед іншого – установка пам’ятника князю Олександру Іпсіланті в Грецькому сквері, а також можливості тематичного оформлення цієї зеленої зони.

На фото: після зустрічі в офісі товариства «Еллада» (Генеральний консул і Тетяна Мітакі – в центрі)